Miminkovský deníček – záznamy a vzpomínky pro miminko

Milé maminky,

po porodu vás budou čekat radosti i starosti o miminko, a tak jsem pro vás vytvořila Miminkovský deníček, který vám pomůže sledovat všechny důležité aktivity miminka v průběhu prvních šesti týdnů po porodu.

Díky Vašim záznamům jednoduše rozpoznáte zvyky Vašeho miminka a lépe si tak budete moci vytvořit denní režim a zvyknout si na nový způsob fungování v domácnosti. Uvidíte každodenní pokrok, který miminko dělá, a své záznamy můžete také konzultovat se svým pediatrem :-)

V záznamech je prostor na zapisování na celý den, konkrétní minuty si zapíšete sama k jednotlivým hodinám :-)

Deníček můžete začít používat hned od prvního dne narození ;-) Ale tím, že deníček není datovaný a datum si do něj zapisujete sama, tak je možné začít kdykoliv budete potřebovat…. Čím dříve si začnete aktivity miminka zapisovat, tak tím rychleji si vytvoříte pravidelný režim, který je pro miminko důležitý :-)

Deníček je vyroben v Čechách, obálka je z kvalitního lesklého křídového papíru, deníček je svázán 2 skobičkami, velikost je A5 (148x210mm) a počet stran je 48. Je velký tak akorát, aby se vám vešel i do kabelky nebo tašky s věcmi pro miminko.

Nahlédněte dovnitř deníčku :-)

 

Miminkovský deníček bude nejen vaším pomocníkem při tvoření režimu pro vaše miminko, ale bude také „památníčkem“ prvních dnů života miminka :-)

Objednávejte za 139 Kč ZDE

 

Věřím, že vám bude deníček hezky sloužit :-)

Vaše Kateřina

Spojte se se mnou na sociálních sítích :-)

Komentáře