Vánoční soutěž

Vyhrajte k Vánocům Midwife Box od porodní asistentky v hodnotě 950 Kč :-)

V boxíku najdete originální Miminkovský deníček, získáte přístup k online předporodnímu kurzu s e-Bookem a online kurzu Zpívání s bříškem, předporodní bylinkový čaj, vzorečky dětské kosmetiky a ponožtičky pro miminko!

Termín soutěže

Cena pro výherce

Pravidla soutěže

Od 00:01 hodin 30.11.2018

do 19:00 hodin 9.12.2018

Midwife Box spolu s přístupy

k online kurzům

Celá pravidla

soutěže

Jak vyhrát?

Sledujte

Sledujte mě na Instagramu @midwife.cz

Sdílejte

Stáhněte si fotku níže (klikněte pravým tlačítkem a uložte, nebo si fotku v mobilu printscreenujte).

  1. - Fotku nahrajte na svůj profil na Instagramu a do popisku k fotce napište, pro koho chcete vyhrát Midwife Box (třeba i pro sebe). Nezapomeňte přidat do popisku hashtag #MidwifeSoutez a označte mě @midwife.cz, abych váš příspěvek našla :-)
  2.  - Fotku sdílejte ve svém Instastories a označte mě tam @midwife.cz , abych viděla vaše stories :-) 

Pro zařazení do soutěže stačí splnit jen jednu z těchto dvou možností ;-) Ale když budete chtít, můžete sdílet jak na profilu, tak i ve stories :-)

Vyplňte formulář níže a čekejte na můj email, který vám pošlu v neděli 9.12. po 20.hodině, s informací, zda máte výhru v kapse :-)

Do poznámky ve formuláři napište své jméno (přezdívku), které používáte na Instagramu.

Vaše osobní údaje (jméno a email) bude Kateřina Jindrová Zítková zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti těhotenství, mateřství a osobního rozvoje v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném emailu. Seznamte se se zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráním. Najdete je ZDE >>

Vánoční soutěž

o Midwife Box ZDARMA