Miminkovský deníček

Originální miminkovský deníček na záznamy v šestinedělí :-)

 

V čem Vám děníček pomůže :-)

Miminkovský deníček Vám pomůže sledovat všechny důležité aktivity miminka v průběhu prvních šesti týdnů po porodu. 

 

Díky Vašim záznamům jednoduše rozpoznáte zvyky Vašeho miminka a lépe si tak budete moci vytvořit denní režim a zvyknout si na nový způsob fungování v domácnosti. Uvidíte každodenní pokrok, který miminko dělá, a své záznamy můžete také konzultovat se svým pediatrem :-)

V záznamech je prostor na zapisování na celý den, konkrétní minuty si zapíšete sama k jednotlivým hodinám :-)

 

Pořiďte si miminkovský deníček :-)

Obálka deníčku je z kvalitního 350g lesklého křídového papíru

Vniřek je z 135g matného křídového papíru

Deníček je svázán 2 skobičkami

Velikost A5 (148x210mm)

Počet stran je 48

Často kladené otázky

Od kdy mohu deníček začít používat?

Deníček můžete začít používat hned od prvního dne narození ;-) Ale tím, že deníček není datovaný a datum si do něj zapisujete sama, tak je možné začít kdykoliv budete potřebovat.... Čím dříve si začnete aktivity miminka zapisovat, tak tím rychleji si vytvoříte pravidelný režim, který je pro miminko důležitý :-)

Jak mám pečovat o deníček, aby mi vydržel, co nejdéle hezký? :-)

Miminkovský deníček je vyrobený z kvalitního papíru a z vnější strany je laminovaný, aby déle vydržel a „neošoupal“ se, ale jako s každým deníčkem, který se používá denně, přijde přirozeně časem opotřebení... Abyste, co nejdéle udržela svůj deníček v dobré kondici, tak o něj pečujte následujícím způsobem: - 1 - Když budete s deníčkem cestovat, nebo ho nosit s sebou v kabelce, tak dbejte zvýšené opatrnosti při vkládání dovnitř tašky, aby se Vám neohnuly rohy, nebo jinak nepoškodil povrch (např. klíčem, či jiným ostřejším předmětem). - 2 - Udržujte deníček v čistém a suchém prostředí (pozor na tekutiny!).

Jak mohu deníček reklamovat?

Všechny deníčky před odesláním pečlivě kontroluji, abych Vám dodala deníčky bez vad. Pokud by však nastala situace, kdy budete potřebovat deníček reklamovat, tak je to možné dle reklamačního řádu uvedeného ve všeobecných obchodních podmínkách. Pro reklamaci mě kontaktujte na emailu: info@midwife.cz