Hledáte originální dárek pro těhotnou? Je tu Midwife BOX od porodní asistentky :-)

Krásný den,

neznám těhotnou nebo novopečenou maminku, která by neměla ráda dárky :-)

Každá těhulka potřebuje být hýčkána a to nejen nejrůznějšími produkty, ale hodnotná je zejména předporodní příprava a důležité informace od porodní asistentky… A tak jsem spojila praktické s užitečným a sestavila jsem pro maminky Midwife Box :-)

Midwife Box je originální krabička, která je sestavena z produktů Midwife.cz, ale také bio kosmetiky a ekologických hygienických produktů. Pečlivě jsem vybrala produkty, které maminky potřebují buď v těhotenství a nebo po porodu a sestavila jsem tak dárkové krabičky pro jednotlivé trimestry těhotenství, po porodu a univerzální krabičky pro maminky.

V krabičkách najdete také mé vlastní výrobky, jako Maminkovský diář (těhotenský diář), Miminkovský deníček, ale také i přístup do členské sekce předprodního kurzu online a kurzu Zpívání s bříškem.

Díky produktům v krabičce bude těhotná krásně připravená na porod a to nejen „zvenku“ díky produktům, ale také „zevnitř“ díky informacím k porodu a období šestinedělí, které vychází z mé praxe porodní asistentky.

Pokud tedy chcete darovat opravdu originální, užitečný i praktický dárek v jednom, tak Midwife BOX je tou nejlepší volbou, protože na českém trhu nic podobného nenajdete :-)

Více o konkrétních druzích krabiček se dozvíte zde.

Vaše Kateřina :-)

Spojte se se mnou na sociálních sítích :-)

Komentáře